7 SPA je mestská oáza komplexu Hlboká 7

Útočisko, v ktorom je jedinečná starostlivosť o našich hostí a ich pohodlie naším najdôležitejším poslaním. Zažijete u nás liečivý dotyk tradičných a moderných terapií. Prístup je cez hlavnú halu luxusného obytného komplexu Hlboká 7.

7 SPA je priestor navrhnutý v súčasnom dizajne, s dvomi masážnymi miestnosťami, fínskou
a parnou aroma saunou, Jacuzzi, sprchou Vichy, fitnes zónou s najmodernejšími zariadeniami na kardiotréning a tréning na zníženie hmotnosti a oddychovou zónou.

7 SPA ako jedno z prvých na Slovensku predstavilo kozmetickú značku Dermalogica, ktorá je obľúbenou značkou odborníkov aj zákazníkov v oblastistarostlivosti o pleť na celom svete.

Medzinárodný dermatologický inštitút v Kalifornii, USA, vyvinul exkluzívne pre značku Dermalogica revolučný prístup k analýze pleti, ktorý je známy ako mapovanie tváre a tela (Face and Body Mapping).

S využívaním zón a Dermalogica mapy tváre a tela ako pomôcky, terapeut je schopný urobiť centimeter po centimetri dôslednú analýzu rysov tváre a tela, čím sa zaručí, že následné profesionálne ošetrenie a návrh domácej starostlivosti vyriešia každú starosť klienta.

Ošetrovanie tela 7 Spa spočíva v európskych a thajských masážach, ktoré odbúravajú únavu, napätie a stres.  Balíčky telového pílingu a zábalu sú ideálne na revitalizáciu, regeneráciu a výživu pleti.
7 SPA ponúka aj tvárové terapie na zlepšenie prirodzeného rozžiarenia pleti a iné kozmetické úkony ako predĺženie mihalníc, farbenie obočia a mihalníc, depiláciu voskom a starostlivosť o ruky.